Záchytné parkovisko zriadili pri centre mesta. Tam, kde vznikajú zápchy. Na okraji Košíc ho môžu mať bez investovania. Nedovolia ho postaviť kvôli bludom z čias komunizmu. Chce to nemalú dávku fantázie. A načo šetriť chválou. Dokonca aj tvorivosti. Hocikoho nenapadne zrealizovať taký skvostný nápad, aký skrsol v hlave plánovačov košického […]
Pokračovanie článku
